Велосипедистка Старікова завоювала срібло в завершальний день Олімпіади в Токіо

Від переможниці­ українська спортсменка відстала лише на 0,061 секунди в першому заїзді та 0,064 секунди у другому.

Українська спортсменка Олена Старікова завоювала срібну медаль у спринті з велоспорту на Олімпійських іграх у Токіо. Це шосте срібло для України на цьогорічних змаганнях та 19-та нагорода Ігор XXXII Олімпіади у Токіо. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

«Учениця Євгена Болібруха зуміла у півфіналі впоратися з триразовою чемпіонкою світу і бронзовою медалісткою Лондона-2012 Лі Хвейші з Гонконгу, проте у зустрічі за золото поступилася у двох заїздах світовій рекордсменці Келсі Мітчелл з Канади», — йдеться у повідомленні.

Зазначають, що від канадійки українська спортсменка відстала лише на 0,061 секунди в першому заїзді та 0,064 секунди у другому.

До речі, медаль Олени Старікової четверта у велоспорті за всю історію України на Олімпійських іграх.

Медалі українців на Олімпіаді в Токіо

Сьогодні о 14:00 за київським часом відбудеться церемонія закриття Олімпіади. Україна завершує Олімпійські ігри в Токіо з 19 медалями — однією золотою, шістьма срібними та 12 бронзовими.