Новини

Ще одна «бронза» для України: Людмила Лузан здобула нагороду у першому жіночому каное-спринті

Це вже 12 нагорода української збірної на Олімпіаді в Токіо.

Українська каноїстка Людмила Лузан здобула бронзу у каное-спринті на Олімпійськх іграх у Токіо. Перше місце зайняла американка Невін Гаріссон (США) —45.932 с, друге місце — Лоренс Вінсент-Ляпонт (Канада) — 46.786. Українка Людмила Лузан прибула з результатом 47.034 с.

Додамо, що цього року жіноча програма в каное-спринті вперше дебютувала на Олімійських іграх.

Тож у першій в історії гонці у жіночому каное-спринті на Олімпійських іграх на подіум піднімуться спортсменки з США, Канади та України.

Після здобуття нагороди каноїстка коментує свій заплив для «Суспільне Спорт»:

«Не можу повірити в те, що я в трійці найсильніших спортсменів на Олімпійських іграх. Це просто мрія», — каже Лузан.

Довідка

Для 24-річної Лузан це перші дорослі Олімпійські ігри у кар’єрі. 2014-го вона здобула срібні нагороди юнацької Олімпіади. Крім того, Лузан є п’ятиразовою призеркою чемпіонату Європи. Зокрема каноїстка вже здобула два золота європейської першости 2021 року.