Анжеліка Терлюга здобуває для України третю срібну медаль на Олімпійських іграх у дебютній дисципліні

Це вже третя срібна медаль в активі збірної України на Олімпіаді.

Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула срібну медаль на Олімпійських іграх у Токіо в секції куміте. Цю дисципліну вперше запровадили на цьогорічній Олімпіаді.

У фіналі змагань вона поступилася болгарській спортсменці Івет Горановій. Терлюга програла з рахунком 1:5.

Це вже третя срібна медаль України на Олімпійських іграх. До цього «срібло» виборювали плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів вільним стилем та борець Парвіз Насібов.

Тепер в активі української збірної 13 медалей на Олімпіаді в Токіо: 3 срібних, одна золота та 9 бронзових.

Довідка

Анжеліка Терлюга — 29-річна українська каратистка з Одеси. Вона 6-разова призерка чемпіонатів Європи у вазі до 55 кг та командному куміте. 2019 року дівчина виграла «золото» Європейських ігор у командному куміте. На Олімпійські ігри у Токіо Терлюгу відібрали завдяки рейтингу — каратистка була на першому місці.