Еліна Світоліна принесла Україні чергову бронзову медаль у Токіо

У матчі за бронзу українка була близькою до поразки, але зуміла здійснити камбек.

Фото REUTERS

Перша ракетка України Еліна Світоліна після поразки в півфіналі на Олімпіаді в Токіо грала поєдинок за бронзову нагороду.

Про це повідомляє УНІАН.

У матчі за третє місце Світоліна зустрічалася з представницею Казахстану Єленою Рибакіною (№20 в рейтингу WTA).

Перший сет видався дуже складним для українки. Еліна взагалі не могла диктувати свої умови й капітально поступилася з рахунком 6:1.

А ось у другій партії Світоліна додала обертів та змогла показати кращу гру. На тайм-брейку наша співвітчизниця перемогла і «валідольно» повернулася у гру.

У вирішальній партії події розвивалися в шаленому темпі: перші три гейми забрала Рибакіна, але Світоліна продемонструвала бійцівський характер та відігралася.

Сім матчболів знадобилося українці, щоб закрити матч.

У підсумку, Єлена Рибакіна (Казахстан) – Еліна Світоліна (Україна) – 6:1, 6:7, 4:6.