Новини

Перше «золото» українців на Олімпіаді: Беленюк став чемпіоном із греко-римської боротьби

Для Жана Беленюка фінал Олімпіади у Токіо став другим у кар’єрі.

AP Photo/Anvar Ilyasov

Українець Жан Беленюк — олімпійський чемпіон Ігор у Токіо. Про це пише Суспільне спорт.
У фіналі  українець здолав триразового призера чемпіонатів світу — угорця Віктора Лорінца.

У поєдинку вагової категорії до 87 кг зустрічалися перший та другий номери рейтингу. При цьому Беленюк був другим номером — Лорінц його очолював.

Ще одне срібло для України теж у греко-римській боротьбі

Український борець Парвіз Насібов  став срібним призером Олімпійських ігор в Токіо, у ваговій категорії до 67 кг. Про це повідомляє Олімпійський комітет.

Насібов виграв у півфіналі поєдинок з Мохамедом Ельсаєдою з Єгипту, але у вирішальній сутичці за «золото» Ігор-2020 поступився іранцю Мохаммадрезу Гераї.

Свій виступ у фіналі спортсмен коментує так:

«Не знаю, чому сьогодні не вдалося виграти. Може не налаштувався…Я буду працювати, вернуся ще сильнішим», —  каже борець.

Це вже друге срібло для збірної України.

Зараз в активі збірної України 10 нагород токійської Олімпіади: 1 золота медаль, 2 срібні та 7 бронзових.