Афіша, Новини

Які книжкові новинки презентують на Meridian Czernowitz 2019

Під час фестивалю письменники презентують останні книжки та знайомитимуть із рукописами.

photo @shpalta.media

У Чернівцях з 5 по 8 вересня пройде Х Міжнародний поетичний фестиваль «Meridian Czernowitz».

У програмі заходу – презентації книжок, дискусії, паради поетів, театральні постановки, концерти камерної та рок-музики, а також читання у різних локаціях міста.

Загалом під час ювілейного фестивалю відомі українські письменники презентують дев’ять книжок.

У перший фестивальний день, 5 вересня, Артем Чех представить збірку «Район Д». Автор став відомим після першої своєї автобіографічної книги «Точка нуль».

Локація: Центральний палац культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх)

Учасники: Артем Чех; модератор – Олександр Бойченко. Час події: 18:30 – 19:15.

Одразу після цього, з 19:30 до 20:15 Володимир Рафєєнко презентує роман «Мондеґрін (пісні про смерть і любов)».  Це перший твір автора, написаний українською мовою після його переїзду в 2014-му з Донецька на Київщину. Раніше свої тексти він писав російською і видавав їх здебільшого в сусідній країні. 

Локація: Центральний палац культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх). Учасники: Володимир Рафєєнко; модератор – Олександр Бойченко.

Далі в Центральному палаці культури відбудеться музично-поетичний за романом Олени Андрейчикової «Тінь у профіль». Час події: 20:30 – 21:30.

Опісля на цій же локації зіграють виставу за новою книжкою Христі Венгринюк. 

Виставу за книжкою «Про мого білого старого качура» поставить Народний драматичний театр імені Г. В. Агєєва. Режисер – Іван Данілін.

Читайте також: За кулісами. Як у Чернівцях функціонує Народний драматичний театр 

6 вересня Катерина Калитко презентує у Чернівцях поетичну збірку «Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого».

Локація: Центральний палац культури (пл. Театральна, 5, 3-й поверх). Учасники: Катерина Калитко, модератор – Юрій Іздрик. Час події: 14:30 – 15:15.

У суботу, 7 вересня, відбудеться презентація прозової збірки Тараса Прохаська  «Так, але». 

Локація: Центральний палац культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх)

Учасники: Тарас Прохасько, модератор – Олександр Бойченко. Вітальне слово – Тетяна Швед (Безкоровайна), кураторка художньої частини видання.

Час події: 16:15-17:00.

Увечері цього ж дня свій роман «Добрі новини з Аральського моря» презентує Ірена Карпа.

Локація: Центральний палац культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх). Час події: 19:00-19:45.

Читайте також: У Чернівцях зіграють виставу за новою книжкою Христі Венгринюк

8 вересня в Літературному целанівському центрі відбудеться презентація білінгвального арт-буку для дітей та дорослих Пітера Залмаєва «Довідник (не)молодого батька». Модератор – Сергій Жадан.

Час події: 14:30-15:15.

Також в останній фестивальний день свою книжкову новинку презентує відомий український письменник Андрій Любка. «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» – ювілейна, десята книга автора. За жанром – нон-фікшн, приватний щоденник численних подорожей до популярних місць, столиць, але також до загублених у часі й просторі провінцій та невизнаних республік. Обкладинку до видання зробила чернівчанка Анна Стьопіна.

Перша презентація книги відбудеться 8 вересня у Чернівцях під час літературного фестивалю «Meridian Czernowitz». Початок о 20:30 у Центральному палаці культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх). Модеруватиме вечір Олександр Бойченко.

Остання подія цьогорічного фестивалю – книжковий спойлер від Сергія Жадана. Письменник зачитає рукописи своєї майбутньої книжки. Локація: Центральний палац культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх) Учасник: Сергій Жадан. Початок о 21:00.

Детальна програма фестивалю тут. 

 

 

Коментарі