Афіша, Новини

У Чернівцях презентують нову книгу письменника Андрія Любки

Роман вийде друком у міжнародній літературній корпорації «Meridian Czernowitz».

Фото «Шпальти»

Міжнародна літературна корпорація «Meridian Czernowitz» видає нову книжку письменника Андрія Любки «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани». Це ювілейна, десята книга автора, повідомляє офіційний сайт літературної корпорації. За жанром – нон-фікшн, приватний щоденник численних подорожей до популярних місць, столиць, але також до загублених у часі й просторі провінцій та невизнаних республік. Обкладинку до видання зробила чернівчанка Анна Стьопіна.

Перша презентація книги відбудеться 8 вересня у Чернівцях під час літературного фестивалю «Meridian Czernowitz». Початок о 20:30 у Центральному палаці культури (площа Театральна, 5, 3-й поверх). Вхід вільний.

«Нова книжка Андрія Любки – це розповідь про землі й народи між Одесою та Трієстом, про краї, де починаються й не закінчуються Балкани. Чому серби не люблять хорватів, а словенці не вважають себе балканцями, як Дунай не лише ділить, а й сполучає Європу, де й коли македонські даїшники видурюють хабарі, в яку дівчину з Бухареста автор міг би закохатися, скільки можна випити ракії в Сараєві й узо в грецькій таверні – про це та інше Любка розповідає інколи з гумором, а інколи й по-науковому ретельно, долає кордони і ставить під сумнів стереотипи, знайомиться й свариться, шукає нічліг і вдає із себе словака – одне слово, робить усе, що й треба робити, шукаючи варварів», – йдеться в анотації книги.

Нагадаємо, Х Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz відбудеться у Чернівцях із 5 по 8 вересня.

 

Коментарі