«Чиста Шпальта». Інтерв’ю із Максимом Кияком. Відео

Чернівчанин розповів про політичні амбіції, про те, що дисципліна б’є талант та чому важливо не плутати толерантність із боязливістю.

Максим Кияк – чернівчанин, котрий проживає у Києві. Кандидат філософських наук, співзасновник всесвітньої мережі публічних дипломатів «Global Ukrainians», заступник директора Інституту Центральної Європи. Довгий час був провідним аналітиком Національного інституту стратегічних досліджень. Є одним із співавторів найбільш відомого дослідження Центру стратегічних комунікацій НАТО щодо ролі гумору у стратегічних комунікаціях. Навчався і працював у США, Німеччині, Естонії та Швеції. Співорганізатор громадської акції «Збережемо Дністер» – сплаву проти каскаду нових ГЕС, що відбувся у липні цього року.

В інтерв’ю «Шпальті» Максим Кияк розповів про політичні амбіції, про те, що дисципліна б’є талант та чому важливо не плутати толерантність із боязливістю.

 

Наталія Федорович

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Алан
    Серпень 31, 2018 о 23:57

    Напрочуд резонні міркування. Добре, що хоч хтось переймається екологією. Дай Боже, щоби цей юнак не зазнав долі інших молодих дарувань, які закопали свій талант і свою совість на догоду своїм амбіціям.