«Literature Future». Визначено сто найталановитіших учасників дитячого літературного фестивалю

У літературному конкурсі взяли участь понад 1000 учасників, серед яких журі обрали сто кращих.

Журі конкурсу міжнародного дитячого літературного фестивалю «Literature Future» обрали сто найталановитіших із понад тисячі учасників, які взяли участь у конкурсі.

У результаті конкурсу компетентне журі спершу обере 20 найкращих творів, а в основний день фестивалю буде визначено три призові місця:
1 місце – виграш 10 тисяч гривень;
2 місце – виграш 5 тисяч гривень;
3 місце – виграш 5 тисяч гривень.

Раніше ми писали, 15–16 вересня у Чернівцях відбудеться І Міжнародний дитячий літературний фестиваль«Literature Future». До столиці Буковини на два дні приїдуть 100 найобдарованіших дітей України, авторів та переможців літературного всеукраїнського конкурсу. Також на фестиваль, який відбудеться у ЧНУ імені Юрія Федьковича, завітають відомі автори та актори, телеведучі й сценаристи.
Нагадаємо
, благодійний фонд «Я – майбутнє України» запрошує чернівецькі родини стати частинкою дитячого літературного фестивалю та прийняти у своїх оселях діток з інших областей України.

Медіа-платформа «Шпальта» є інформаційним партнером дитячого фестивалю. Ми щодня публікували твори дітей та знайомили чернівчан із учасниками «Literature Future».

 

Список сотні найкращих:

Бандрівська Єва, Донецька область.

Баранчук Артем, Кропивницька область.

Березун Поліна, Донецька область.

Біленька Анастасія, Житомирська область.

Білоцерківська Олена, Сумська область.

Бірзул Денис, Кропивницька область.

Бондар Софія, Луганська область.

Бондаренко Миколаївська область.

Бондарчук Дарія, Полтавська область.

Борисенко КатеринаДонецька область

Воровченко Анна, Житомирська область.

Гаврилюк Олексій, Чернівецька область.

Гаркот Денис, Івано-Франкіська область.

Герман Аліса, Київська область.

Гірчук Маргарита, Волинська область.

Гладишев Нікіта, Запорізька область.

Гліб Клименко, Рівненська область.

Дзюба Ростислав, Луганська область.

Дробина Катерина, Вінницька область.

Жаровська Юлія, Тернопільська область.

Заблоцька Юлія, Львівська область.

Заворотня Анна, Миколаївська область.

Зіновєва Таїсія, Запорізька область.

Зубкова Поліна, Запорізська область.

Кірушов Юрій, Миколаївська область.

Ковалінська Анастасія, Хмельнцька область

Комякова Оксана, Харківська область.

Корець Дарина, Волинська область.

Короткевич Софія, Запорізька область.

Костяннікова Аліса, Дніпровська область.

Коськін Денис, Чернігівська область.

Коськовецька Анастасія, Хмельницька область.

Кошовий Артем, Черкаська область.

Крамар Олександри, Тернопільська область.

Кривцов Артем, Миколаївська область.

Кротченко Наталія, Донецька область.

Кучер Вікторія, Київська область.

Лазаренко Юлія, Миколаївська область.

Левадний Олександр , Херсонська область.

Левченко Надія, Хмельницька область.

Лисюк Катерина, Волинська область.

Литвинюк Дар’я, Одеська область.

Личана Дар`я, Дніпровська область.

Лісовол Максим, Херсонська область.

Лободзінський Антон, Хмельницька область.

Лопухович Тетяна,Волинська область.

Лукаш Микита, Харківська область.

Любомир Лесонін, Львівська область.

Марковець Віктор, Рівненська область.

Марченко Анна, Одеська область.

Матковський олександр, Львівська область.

Мацик Олександра, Волинська область.

Медяник Катерина, Вінницька область.

Михайлюта Дар`я, Дніпровська область.

Морозова Марина, Донецька область.

Мосійчук Тетяна, Рівненська область.

Назимюк Ірина, Київська область.

Немчинська Валерія, Хмельницька область.

Опанасик Марія, Рівненська область.

Орел Вікторія, Миколаївська область.

Осадча Тетяна, Миколаївська область.

Осадчий Дмитро, Сумська область.

Осадчук Ганна, Вінницька область.

Павлічук Ольга, Волинська область.

Панченко Павло, Волинська область.

Пархомець Ірина, Хмельницька область.

Перемітчик Аліса, Київська область.

Петрус Юліанна, Закарпатська область.

Петухов Данило, Донецька область.

Пилипенко Анна, Запорізька область.

Писаренко Ганна, Донецька область.

Полівіна Дарина, Житомирська область.

Посник Ірина, Донецька область.

Потапенко Анастасія, Донецька область.

Псарьова Катерина, Харківська область.

Рачковська Ірина, Рівненська область.

Савченко Таміла, Донецька область.

Саєнко Ліля, Донецька область.

Салій Тетяна, Сумська область.

Сех Ірина, Волинська область.

Сидорук Павло, Волинська область.

Сироїд Дар`я, Чернівецька область.

Сірик Катерина, Житомирська область.

Січкарик Володимир, Тернопільська область.

Скалеба Єлизавета, Дніпровська область.

Сніжанна Федорова, Київська область.

Софія Колісник, Чернівецька область.

Сохан Валерія, Львівська область.

Тендітна Поліна, Донецька область.

Тетяна Юзьків, Запорізька область.

Турик Андрій, Рівненська область.

Ушарук Вікторія, Рівненська область.

Фадєєва Єлизавета, Запорізька область.

Федоренчик Ангеліна, Житомирська область.

Ферчук Нікіта, Донецька область.

Харьков Костянтин, Донецька область.

Хвесик Анастасія, Волинська область.

Хтема Вікторія, Івано-Франківська область.

Чала Варвара, Донецька область.

Четверик Софія, Донецька область.

Шайда Софія, Львівська область.

Шаповалова Анна, Донецька область.

Шарандак Валерія, Житомирська область.

Шерепітко Ангеліна, Чернівецька область.

Шишенко Макар, Харківська область.

Шкльода Юлія, Волинська область.

Щербина Вікторія, Хмельницька область.

Щербина Маруся, Київська область.

Явтушенко Олександра, Донецька область.

Ягупов Данило, Донецька область.

Якушева Юлія, Донецька область.

 

Залишити відгук

Залишити відгук