Новини

Кількість хворих зростає: на Буковині 756 нових випадків COVID-19

Госпітальні бази Буковини завантажені на 40%.

На Буковині за вчорашню добу, 20 січня, виявили рекордну кількість інфікованих коронавірусом — 756 осіб. Про це свідчить статистика державної обласної адміністрації.

У чернівецьких лабораторіях зробили 3 211 ПЛР-тестів та 585 експрес-тестів. Одужали за добу 92 людини.

Зазначимо, що у шпитальних базах Буковини для хворих на COVID-19 розгорнули додаткові ліжка.
В обласній клінічній лікарні додали 20 місць, у центральній міській – 40, у міській дитячій – 10. Шпитальні бази Буковини завантажені на 40%, а відділення інтенсивної терапії – на 54%.

Всього в Україні за добу зафіксували ще 20 156 нових випадків коронавірусної хвороби. Від ускладнень померли 150 людей, натомість 4 486 громадян одужали.

Найбільше нових випадків коронавірусу виявили в Івано-Франківській (2 427), Львівській (1 989) областях та у Києві (1 552). МОЗ надіслало подання щодо запровадження в Івано-Франківській області «червоного» рівня епіднебезпеки.

Нагадаємо, за словами міністра МОЗ Віктора Ляшка, в Україні почався новий спалах COVID-19. Його епіцентром стали західні регіони. Нова хвиля буде не схожа на інші через особливості штаму «Омікрон» — він швидше поширюється.

Додамо, що відсьогодні всі буковинські школи та коледжі закрили на два тижні через спалах коронавірусу та ГРВІ. Діти вчитимуться дистанційно. Буковинським підприємцям також радять перейти на дистанційний режим роботи щонайменше на місяць.

Коментарі