Новини

Буковинські школи переходять на дистанційку на два тижні через ГРВІ та коронавірус

Наразі в Чернівцях виявили 182 хворих на ковід дітей.

З 21 січня всі буковинські школи переходять на дистанційне навчання у зв’язку з поширенням сезонних вірусів та COVID-19. Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

Онлайн-заняття триватимуть два тижні. Таке рішення сьогодні, 20 січня, ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час засідання.

На дистанційці будуть школи, ліцеї, училища, технікуми та коледжі. А також мистецькі, музичні та спортивні школи, секції та заклади вищої освіти. Дитсадки та спеціальні заклади освіти працюватимуть у звичному режимі.

Як розповіла у коментарі МБ Олена Кузьміна, заступниця керівниці управління освіти Чернівецької міськради, станом на вчора, 19 січня, ГРВІ у школах міста виявили у 4,5% вчителів. У Чернівцях є заклади, де кількість хворих наближається до 20%. Крім того, захворюваність на ковід серед учителів і дітей також висока. 19 січня було 182 хворих на ковід дітей і 77 класів уже на самоізоляції. У порівнянні з попереднім тижнем кількість недужих дітей зросла у 4 рази. 
Серед учителів мали підтверджений ковід 53 людини, а це майже 2% всіх педагогів області.

Нагадаємо, що останніми днями на Буковині різко поширюється коронавірус. За 19 січня в області виявили близько 700 хворих, що на 100 більше, ніж минулої доби. Такі високі показники фіксували останній раз минулого року, у жовтні.
Кількість шпиталізацій у Чернівецькій області також перевищила норму: наразі цей показник становить 60%.

Коментарі