Новини

Карнавальна хода та показ фільму про буковинську Маланку: яким буде цьогоріч фестиваль

Показ фільму «Маланка – культура народу» відбудеться в Кіномистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

На Маланку-фест цьогоріч приїдуть більше 30 колективів. Фольклорно-етнографічний фестиваль у Чернівцях проведуть 15-16 січня. Про це «Шпальті» розповіла засновниця фесту Оксана Лелюк.

«Приїде велике представництво з колишнього Герцаївського району, Вижницького, великі гурти з Горбового, декілька колективів із Вашківців. Якщо говорити про гостей, то приїдуть колективи з Черкащини, Івано-Франківщини й Хмельниччини – дитячий колектив. Також чекаємо гостей із Румунії», — зазначила вона.

Усі учасники дійства зроблять перше коло карнавальної ходи центром міста. Відтак фольклорні колективи виступатимуть на сцені площі Філармонії. Друге коло ходи виконають лише учасники, які матимуть конструкції на автомобілях.

На площі Філармонії буде працювати кухня, атракціони для дітей, продаватимуть сувенірну продукцію.

Вам буде цікаво: На Буковині встановили рекорд України з кількості людей у маланкових костюмах

16 січня о 16:00 відбудеться показ фільму про буковинську Маланку «Маланка — культура народу» в Кіномистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Вхід вільний за наявности документа про вакцинацію.

Раніше зазначали, що в учасників фестивалю цьогоріч перевірятимуть сертифікати про вакцинацію або негативні ПЛР-тести на коронавірус. Туристів інформуватимуть про дотримання карантинних вимог.

Яким був Маланка-фест у 2020 році, про гігантські скульптури, закордонні колективи та 30-кілограмові костюми, можна переглянути за посиланням.

 

Коментарі