Чернівецька спортсменка виборола «срібло» на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Загалом змагалися близько двохсот спортсменів.

Фото з фб-сторінки Чернівецької федерації стрільби з лука

Чернівецька спортсменка Олександра Руснак посіла друге місце у своїй категорії та виборола срібну медаль на чемпіонаті України зі стрільби з лука.

Про це «Шпальті» розповів персональний тренер спортсменки Дмитро Чеботаренко.

«Змагання відбуваються у Львові з 20 по 24 червня. Сьогодні — командні змагання. Олександра Руснак виступала в класичній категорій. Тут змагалися понад сто учасників. Загалом участь узяли близько двохсот спортсменів.

Це були перші змагання за такої температури. Було трохи важко адаптуватися, але все пройшло добре», — розповів тренер.

Він зазначив, що Олександра Руснак була 23-ю у стартовому колі. Незважаючи на це, дівчина показала хороший результат. А в олімпійському раунді спортсменка  обіграла суперницю з результатом 6:4.

«Вона боролася на високому рівні. Одразу зі Львова Олександра відправляється на міжнародні змагання, які відбудуться у Варшаві. А звідти – назад до Львова. Тут проходитиме другий етап Кубка України», — зазначив пан Дмитро.

Готують до змагань Олександру Руснак персональні тренери Дмитро Чеботаренко та Олег Осипенко.

Чеботаренко додав, що на чемпіонаті гідно представили себе спортсмени Данило Гусак, Антон Федик та Юрій Свереда. Вони посіли 4 місце.

Нагадаємо, що буковинські спортсмени стали переможцями естафетного бігу на чемпіонаті України з легкої атлетики.

А ще українці здобули 4 «золота» на юніорському чемпіонаті Європи з вільної та жіночої боротьби.