Українці здобули 4 «золота» на юніорському чемпіонаті Європи з вільної та жіночої боротьби

Переможцем континентальної першості серед борців став Олександр Мамрош.

Олександр Мамрош, фото uww.org

На юніорському чемпіонаті Європи з вільної та жіночої боротьби збірна України здобула 9 нагород, з яких 4 «золота».

Як передає Укрінформ, змагання тривають у болгарському місті Самоков.

Переможцем континентальної першості серед борців став Олександр Мамрош (вагова категорія до 80 кг), «бронзу» здобули Олександр Григоришин (45 кг) та Віталій Гончар (48 кг).

Серед дівчат «золото» виграли Анастасія Польська (40 кг), Марія Єфремова (49 кг) та Ірина Бондар (61 кг). А срібною призеркою стала Дар’я Константинова (65 кг). Бронзові медалі здобули Єлизавета Кулаківська (43 кг) та Юлія Пахнюк (57 кг).

Юніорський чемпіонат Європи завершать 19-20 червня представники греко-римського стилю боротьби.

Нагадаємо, що футбольна збірна України здобула свої перші очки в групі C на Євро-2020. Трапилося це у другому турі, який зіграли проти Північної Македонії.