Буковинські легкоатлети – переможці естафети на чемпіонаті України

У чемпіонаті взяли участь 500 спортсменів з усіх міст України.

Фото з фб-сторінки Еміля Ібрагімова

Буковинські спортсмени стали переможцями естафетного бігу на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це «Шпальті» розповів тренер Еміль Ібрагімов.

«Порадував естафетний квартет. У фінальному естафетному забігу змагалися 6 чоловічих команд. Наші фінішували з результатом 41,4. Таким чином обійшли київську та харківську команди і вийшли переможцями естафети», — зазначає тренер.

Переможцями естафети стали Давид Яновський, Максим Кузін, Олександр Помогаєв та Максим Маковійчук.

Вам буде цікаво: «Вдруге не витримав би такого стресу»: олімпійський чемпіон про свою перемогу в Пекіні-2008

Еміль Ібрагімов зазначив, що чемпіонат відбувався у Луцьку і тривав три дні – з 18 по 20 червня. У змаганнях узяли участь близько 500 спортсменів з усіх міст України.

Тренер також зауважив, що на чемпіонаті Давид Яновський показав добрі результати. Так, спортсмен буде виступати на чемпіонаті серед юніорів. Якщо він представить себе гідно, то матиме можливість виступати на чемпіонаті Європи.

«Загалом змагання пройшли добре. Наші спортсмени мають хороші результати, були й особисті рекорди. Я очікував такого завершення, адже наші спортсмени завжди були конкурентоспроможними», — підсумував Ібрагімов.

Нагадаємо, що українці здобули 4 «золота» на юніорському чемпіонаті Європи з вільної та жіночої боротьби.