«Барселона» вперше стала переможницею жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

Іспанська команда ще у першому таймі забила у ворота суперниць чотири м’ячі.

Фото Getty Images

Футболістки іспанської «Барселони» обіграли англійську «Челсі» (4:0) у фінальному матчі жіночої Ліги чемпіонів-2020/2021.

Про це повідомляє Укрінформ.

У місті Гетеборг (Швеція) іспанська команда ще у першому таймі забила у ворота суперниць чотири м’ячі.

Вам буде цікаво: В Україні дозволили проводити спортивні заходи просто неба: за яких умов

Для «Барселони» це дебютна перемога в жіночій Лізі чемпіонів.

Голи забили Мелані Лойпольц («Челсі», автогол, 1-а хвилина), Алексія Путельяс (14, з пенальті), Айтана Бонматі (21), Каролін Грем-Гансен (36).

Як повідомляла «Шпальта», чернівецькі каратисти здобули бронзу на чемпіонаті України, який відбувається у Києві 16 і 17 травня. У змаганнях беруть участь 469 спортсменів, які представляють 66 клубів із 16 регіонів країни.

Також Буковинські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях із таеквон-До й посіли призові місця.

А студентки ЧНУ перемогли на Всеукраїнських змаганнях із волейболу.