Новини

Буковинські спортсмени — призери чемпіонату України та Всеукраїнських змагань із таеквон-до

У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 областей України.

Фото з фейсбуку управління молоді та спорту

Буковинські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях із таеквон-До й посіли призові місця.

Як повідомляє управління молоді та спорту Чернівецької ОДА, чемпіонат відбувся в Одесі і тривав з 7 по 9 травня.

«В Одесі відбувся чемпіонат України серед дітей та Всеукраїнські змагання серед юнаків, юніорів, і дорослих із таеквон-до. Змагання проводили під егідою Міністерства молоді та спорту України», — йдеться у повідомленні.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 областей.

У чемпіонаті України серед дітей брали участь 310 спортсменів. А у Всеукраїнських змаганнях із таеквон-до — 291 учасник.

Змагання відбувалися з двох розділів таеквон-до: «Формальні вправи» і «Спаринг» в особистому та командному заліку.

Чернівецький обласний осередок таеквон-до представляли 15 спортсменів, які здобули 7 нагород.

Зокрема Буковину на чемпіонаті України серед дітей представляли 10 спортсменів.

Вадим Луцький та Матвій Павленко посіли 2 місце. А Максим Гончарук, Олександр Бідяк та Дар’я Подкуйко — 3.

Буковину на Всеукраїнських змаганнях із таеквон-до представляли 5 спортсменів. Тут Сергій Дімчук у категорії EXTREME TEAM, віковій категорії 18+ та ваговій категорії 57 кг посів 1 місце.

Віктор Стефаник (12-13р; -55кг) в EXTREME TEAM посів 3 місце.

Нагадаємо, що студентки ЧНУ перемогли на Всеукраїнських змаганнях із волейболу.