Новини

Міжнародний медіамоніторинг щодо дезінформації стосовно України: охочих запрошують долучитися

Місія здійснюватиме моніторинг засобів масової інформації, соціальних мереж та інших інформаційних ресурсів у різних країнах світу щодо дезінформації стосовно України.

Фото Denys Rodionenko, unsplash.com

Громадська організація «Україна-2050» запрошує охочих долучитися до Постійної міжнародної місії медіамоніторингу щодо дезінформації стосовно України та продовжує термін прийому заявок до 12 березня.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці ГО.

«Громадська організація «Україна-2050» щиро дякує всім, хто вже зголосився до Постійної міжнародної місії медіамоніторингу («Місія»). Вона здійснюватиме моніторинг засобів масової інформації, соціальних мереж та інших інформаційних ресурсів у різних країнах світу щодо дезінформації стосовно України. Також аналізуватиме результати цього моніторингу та вживатиме ефективні заходи для сприяння протидії такій дезінформації», — повідомили в організації.

Також зазначають, що до Місії вже долучилися 109 спостерігачів із 41 країни, які здійснюватимуть моніторинг 31 мовою.

Вам буде цікаво: у МОЗ спростували популярні фейки про вакцинацію від коронавірусу

Усіх зацікавлених осіб запрошують долучитися до Місії та заповнити анкету до 12 березня. Відтак потрібно її надіслати ГО «Україна-2050» на електронну адресу: [email protected]

Діяльність Місії проходитиме такі головні етапи:

— організаційна підготовка;

— онлайн-тренінг для спостерігачів із роз’ясненням особливостей медіасередовища та інструкціями щодо заповнення онлайн-форм звітности;

— моніторинг та внесення до своїх онлайн-звітів статті, які поширюють дезінформацію про Україну;

— аналіз онлайн-звітів і формування висновків аналітичною командою;

— підготовка, оприлюднення та поширення регулярних звітів про висновки Місії;

— вживання ефективних заходів для сприяння протидії такій дезінформації. Зокрема, направляючи звернення до відповідних владних структур та адміністраторів засобів масової інформації, соціальних мереж чи інших інформаційних ресурсів для того, щоб усунути дезінформацію щодо України та блокувати її джерела.

Детальніша інформація про цю Місію розміщена на вебсайті у розділі «Медіа».

Нагадаємо, в Україні почали моніторити викиди парникових газів.

Коментарі