Новини

Перинатальний центр у Чернівцях запрацює у березні 2020 року

До центру перейдуть працівники міського пологового будинку №1

У березні 2020 року запрацює перинатальний центр у Чернівцях. Про це 14 січня повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

За інформацією Чернівецької ОДА, працівники міського пологового будинку №1 перейдуть у приміщення перинатального центру.

«Приміщення перинатального центру майже готове. З наступного тижня заплановано розпочати перевезення медичного обладнання, яке зараз на складах Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА. Водночас здійснюємо підготовчі дії щодо кадрового складу перинатального центру. Колектив пологового будинку №1 у повному складі перейде у новий центр. При цьому жодні юридичні, правові та фінансові наслідки цих змін на колектив не вплинуть» зазначив Богдан Ковалюк.

Оскільки до 10 березня 2020 року мають завершити будівельні роботи, медичний персонал зможе перейти у нове приміщення після цієї дати, познайомитися з будівлею і обжитися.

Читайте також: Добудувати довгобуд. Репортаж з Чернівецького перинатального центру

Також на зустрічі з представниками Чернівецької ОДА працівники пологового будинку висловили потребу у додатковому медичному обладнанні.

Як раніше писала «Шпальта», 9 жовтня депутати Чернівецької обласної ради проголосували за рішення звернутися до прем’єр-міністра Олексія Гончарука з проханням виділити 76 мільйонів гривень із державного бюджету на завершення будівництва та закупівлю додаткового обладнання до перинатального центру у Чернівцях.

Згодом, 5 грудня, після аналізу стану готовности закладу, у Департаменті охорони здоров’я повідомили про те, що у центрі не вистачає медичного обладнання для запуску та повноцінної роботи центру.

Коментарі