Новини

На Соборній площі відкрили головну ялинку Чернівців. Фото

Цьогоріч зелену красуню на Соборній площі прикрасили у золотисто-сріблястих кольорах.

Сьогодні, 19 грудня, у Чернівцях запалили головну ялинку міста. На Соборній площі заздалегідь зібралося чимало чернівчан та гостей міста, аби подивитися на дійство. 

Зелену красуню прикрасили у золотисто-сріблястих кольорах. Про це у коментарі «Шпальті» розповіла дизайнерка Наталія Бордіян.

«У такій кольоровій гамі ялинки в Чернівцях ще не було. Золоті та срібні іграшки і величезні білі сніжинки. Внизу ялинки з ДСП зробили силует міста Чернівців. Верхівка – минулорічна зірочка, яка також прикрашена сріблястим «дощиком. І, звичайно ж, 3D інсталяція з 13-ма різними програмами», – сказала пані Наталія.

Раніше планували розпочати прикрашати ялинку 16 грудня. Проте за роботи взялись на день пізніше, 17 грудня.

Також Наталія Бордіян розповіла, що цього року на прикраси новорічних ялинок у Чернівцях місто виділило 200 тисяч гривень.

«Ми витрачаємо дуже мало коштів на прикрашання ялинки, і в результаті отримуємо дуже гарне оформлення. Чернівчани забувають, що в місті не тільки одна ялинка, їх чотири, і всі треба прикрасити. Те, що придатне для використання з попередніх років, ми, звісно ж, використовуємо для прикрашання ялинок. Та багато з них псуються, ми їх реставруємо, а для головної ялинки закуповуємо щось нове. Це тисячі іграшок, бо площа для прикрашання величезна. Тільки головна ялинка на Соборній площі – це 285 квадратних метрів», – додає дизайнерка.

Нагадаємо, що цьогорічне святкове дерево знайшли не у лісовому господарстві, як зазвичай, а на подвір’ї чернівчанина на вулиці Аксенина. Приблизна висота ялинки – 27 метрів. 

Фото Ірини Болести

 

 

Коментарі