Новини

«Віддана». У мережі з’явився трейлер фільму, який знімали у Чернівцях

У кінострічці знялися близько 400 чернівчан-акторів масових сцен.

Фото FILM.UA

Компанія FILM.UA опублікувала офіційний трейлер української романтично-фантазійної стрічки «Віддана». Кіно зняли за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».

Зйомки фільму закінчили у червні цього року, а навесні декілька сцен знімали у Чернівецькому муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської. Тоді до процесу кіновиробництва долучили близько 400 чернівчан-акторів масових сцен.

Кадри, зафільмовані у Чернівцях, потрапили і до трейлера. Зокрема, можна побачити відому балерину Катерину Кухар, яка здіймається над сценою театру, а також глядачів у залі.

Дія фільму розгортається у Станіславі (нинішньому Івано-Франківську) кінця ХІХ-початку ХХ століття. У центрі сюжету – стосунки служниці Стефанії та панянки Аделі. Головні ролі виконують польська акторка Маріанна Янушевич, а також українські актори Алеся Романова та Роман Луцький. Режисерка-постановниця «Відданої» – Христина Сиволап, для якої це дебютна робота в повнометражному кіно. Художній фільм «Віддана» вийде в український прокат 16 січня 2020 року.

Як проходили зйомки кіно в Чернівцях, дивіться у нашому фоторепортажі

 

Коментарі