Чому у мікрорайоні «Гравітон» стихійники продають попри заборону

Стихійники продають на тротуарах від самого ранку і до вечора. 

Як раніше повідомляла «Шпальта», з 5 серпня у Чернівцях штрафують за стихійну торгівлю. Активну боротьбу з вуличною торгівлею анонсував начальник управління контролю за благоустроєм міської ради Сергій Обшанський. 

Якщо центр міста вдень став помітно чистим від стихійної торгівлі, то у мікрорайоні Гравітон торговці з рук навіть і не планують йти.

Стихійники продають на тротуарах від самого ранку і до вечора. Кажуть, що роблять так, бо люди є і купують.

«Я роблю зауваження торговцям та пишу Сергієві Обшанському у фейсбуку в коментарях, щоб він приїжджав до нас. Натомість він каже, що до нас ще не дійшла черга. Тому поки його немає, люди й надалі активно торгують», – каже мешканка Гравітону Галина Казюк.

Також вона розповідає, що спеціально ходила на ринок «Нива» і дізнавалася вартість оренди ятки.

«Вартість за метр прилавка – 5,90. Це не багато, але оскільки вони набирають чимало продукції, то їм, звісно, краще продавати безкоштовно на тротуарах», – каже вона.

Йдемо вздовж тротуару. Нас зупиняє чоловік та запитує:

Ви журналістки, дівчата?
Так, – відповідаю я.
Мене всі називають Вася Молдован. Напишіть про мене. Я не торгував раніше на Гравітоні. Продавав тільки на вулиці Б. Хмельницького-Університетській, але мене звідти вигнали. Шпак його прізвище. Я не йду на ринок, тому що там треба платити. А я один раз на тиждень іду до мами на город, рву помідори, огірки та раз на тиждень продаю. Я тут нікому не платив. Кожен має платити, якби продавав кожен день, а я приходжу раз на тиждень», – каже Василь.

Нагадаємо, раніше у коментарі «Шпальті» Сергій Обшанський повідомив, що наразі управління почало роботу з усунення стихійної торгівлі тільки у центрі міста та поблизу ринку на Ентузіастів.

«За Проспект та інші популярні точки незаконного продажу ще не бралися. Почали з центру міста, закріпимо це тут і підемо далі», – сказав він.

Та мешканці мікрорайону «Гравітон» чекають на начальника управління контролю за благоустроєм.

Фото Ірини Болести

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Коментарі

 1. Алексей
  Серпень 16, 2019 о 10:59

  Вас надо ремнем воспитывать, пусть торгуют где хотят,настанет время когда вы начнёте за последние копейки продавать где придётся,и вас будут гонять также, вот тогда посмотрим как вы отреагируете, прежде чем кого то гонять поставьте себя на его место, хорошо ли было бы вам если вас вот так вот бы постоянно выгоняли бы, вот и подумайте над этим.Иначе мне придётся взять у них номера телефонов у торговцев и они будут мне сообщать про очередной прогон, я буду приезжать на велосипеде, а вот тогда лучше вам слинять от туда до моего приезда!!!

  • Сергій
   Серпень 16, 2019 о 12:05

   Ого! Рембо!
   Это ты хочешь жить в стране где есть законы, велосипедист ты херов.

 2. Илля
  Серпень 16, 2019 о 13:19

  Инспектор обшанский приводит просьбы торговцев рынка нива убрать уличных. Это схема стравливания продавцов-конкурентов! Это подлое поведение по принципу разделяй и властвуй. Он не заботится о жителях гравитона! Эму нужны показатели, штрафы. Гравитон весь засран, житлосервис убирает плохо и ещё возмущается, а обшанский решил уличных торговцев гонять! Жители возмущены этими действиями аласти города!