У парку «Жовтневий» у Чернівцях провели особливий арт-пікнік. Фото

Для всіх охочих провели різні майстер-класи, заняття з каністерапії. Був особливий бар, кухня та багато іншого.

3 липня у Чернівцях на галявині парку «Жовтневий» відбувся розважально-інклюзивний захід «Особливий пікнік». Мета заходу – соціалізувати людей з особливими потребами та представити їхню творчість у різних художніх формах.

Одна з організаторок заходу – Катерина Бутняк – каже, що особливий арт-пікнік − це свято життя.

«Це свого роду івент, де задіяні діти та молодь з особливими потребами. Я мріяла про арт-пікнік ще 5 років тому. Цьогоріч ми разом із Тетяною Дяченко вирішили його організувати. Цією творчою акцією ми вирішили завершити навчання з особливими дітками. Сьогодні тут для них та їхніх батьків діє безліч локацій», − розповіла вона у коментарі «Шпальті».

На пікніку працювали 12 локацій.

«Тут є особлива перукарня, розпис хною, виставка картин та абетки для нечуюючих. Можна перекусити та випити прохолодний напій в особливому барі та кухні. Окрім цього, тут є лаунж-зона та місце, де можна послухати особливу музику», − додала Катя Бутняк.

Також у «Театрі у хатці» представили виставу «Хатка, яку збудував Джек», на іншій локації провели спорт та каністерапію.

Окрім цього, тут можна було придбати «Кранчі з любов’ю», переглянути «Особливу виставку картин та витворів мистецтва» художника Данила Гулька та юних митців КБУ «Художня школа імені Миколи Івасюка».

Організатором АРТ-пікніка є ГО «Особливі серед нас», співорганізатори: театр анімації «Івана Бутняка», арт-група «zwanzing.partizanen» та медіаплатформа «Шпальта».

Фото Ірини Болести

Залишити відгук