Збірна України посіла третє місце на Європейських іграх у Мінську

До цього успіху долучилися двоє буковинців: легкоатлет Олег Миронець та каратист Валерій Чоботар.

Фото REUTERS

30 червня у столиці Білорусі Мінську завершилися другі Європейські ігри. Урочиста церемонія закриття закінчилася погашенням олімпійського вогню престижного спортивного форуму.

Збірна України посіла на змаганнях третє загальнокомандне місце. Наші спортсмени здобули 51 нагороду (16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових). Детальний перелік медалістів можна переглянути тут.

Вище українців – тільки російська і білоруська команди.

Нагадаємо, до цього успіху долучилися двоє буковинських спортсменів. Хотинчанин Олег Миронець здобув «золото» у змаганнях з легкої атлетики, які проходили за форматом DNA (динамічна нова легка атлетика). А чернівчанин Валерій Чоботар став бронзовим призером Євроігор у турнірі з карате.

«Європейські ігри– дуже круті змагання, подібні до Олімпійських ігор. Можна сказати, що це генеральна репетиція до Токіо-2020. Після півфінального поєдинку був дещо розчарований. Хотілося поборотися за «золото». Будемо виправляти помилки й працювати далі задля досягнення високих результатів», – цитує Валерія Чоботаря Національний олімпійський комітет України.

Ще двоє буковинців – боксер Степан Грекул та лучниця Лідія Січенікова – повернулися із Білорусі без медалей.