Новини

Буковинець Олег Миронець здобув золото Європейських ігор у Мінську

Він у складі української збірної переміг у змаганнях з легкої атлетики.

Фото gathletics.com.ua

У столиці Білорусі Мінську тривають другі Європейські ігри. Це багатовидові спортивні змагання, олімпіада європейського континенту, яку проводять один раз на чотири роки.

Напередодні відбувся фінал ігор у змаганнях з легкої атлетики, які проходять за форматом DNA (динамічна нова легка атлетика) і до них входять біг на різні дистанції, стрибки у довжину та висоту. Збірна України у них здобула командне «золото». Долучився до здобуття цього результату і буковинський бігун Олег Миронець. Хотинчанин разом із Данилом Даниленком, Тетяною Мельник та Анною Рижиковою фінішували другими у змішаній естафеті 4х400 метрів. Українці поступилися чехам лише сімома сотими секунди і показали час 3.19,28 хв.

У загальному заліку цієї легкоатлетичної дисципліни українська збірна залишила позаду на п’єдесталі білорусів та німців.