Чернівчанин Валерій Чоботар виборов бронзу Європейських ігор у Мінську.

25-річний каратист – другий буковинець, який піднявся на п’єдестал пошани другої олімпіади європейського континенту.

У столиці Білорусі Мінську тривають другі Європейські ігри. Це багатовидові спортивні змагання, олімпіада європейського континенту, яку проводять один раз на чотири роки.

Сьогодні, 29 червня, розпочалася боротьба за медалі у карате, яка стала успішною для Буковини. Чернівчанин Валерій Чоботар здобув «бронзу» Європейських ігор у ваговій категорії -84 кг (куміте). У поєдинках попереднього етапу наш земляк переміг спортсменів із Македонії та Косово. Однак у півфіналі Валерій Чоботар поступився турку Угуру Акташу із рахунком 4:1. Чернівчанин посів третє місце разом із спортсменом із Італії.

Нагадаємо, раніше «золото» Європейських ігор виграв буковинський легкоатлет Олег Миронець.