Новини

За проекти «Бюджету участі» у Чернівцях можна проголосувати в терміналах самообслуговування та Приват24

Цього року вперше чернівчани зможуть проголосувати в терміналах самообслуговування (ТСО) ПриватБанку.

Фото: NewsRoom

До 24 жовтня у Чернівцях триватиме голосування за проекти, подані в рамках «Бюджету участі». Чернівчани зможуть проголосувати не лише за допомогою BankID від ПриватБанку, але й в терміналах самообслуговування та Приват24. Окрім цього, жителі міста вже отримали спеціальні запрошення у мобільний Приват24 у вигляді push-повідомлень із запрошенням проголосувати в електронній системі «Громадський проект». Про це повідомляє Офіційний сайт міської ради

Цього року було подано 91 проект, з них 74 проекти пройшли етап оцінки та вже беруть участь у голосуванні. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів (по рейтинговому голосуванню), будуть реалізовані в наступному році.   

Читайте також: «Резиденція молоді». Що таке Молодіжний центр і для чого він потрібен Чернівцям»

Для зручностей містян цього року вперше відкрита можливість голосування в терміналах самообслуговування (ТСО) ПриватБанку, які розташовані як у відділеннях, так і в найбільш відвідуваних закладах міста. Адреси та місцезнаходження терміналів можна дізнатися на сайті ПриватБанку pb.ua/map.   

Для можливості голосування необхідно пройти ідентифікацію у терміналі самообслуговування за допомогою будь-якої картки ПриватБанку або мобільного номера телефона, на основній сторінці меню скористатись кнопкою участі та зробити власний вибір у переліку, що з’явиться на екрані терміналу (інструкція).   

Вам також буде цікаво:  «Щасливі діти. У Чернівцях пропонують оновити спортивний майданчик»

Повідомлення із запрошенням проголосувати за проекти Бюджету участі в Приват24 прийшли тим клієнтам ПриватБанку, які прописані або постійно проживають у Чернівцях

Коментарі