Новини

У Чернівцях одночасно з фестивалем Рівності відбулося народне віче «За традиційні сімейні цінності». Фото

Учасники виступили проти «пропаганди розпусти, прикладом якої є ЛГБТ».

У четвер, 26 липня, десятки чернівчан зібралися на Центральній площі на народне віче «За традиційні сімейні цінності».  Віче відбувалося водночас із фестивалем Рівності, який проходив в онлайн режимі.

Організатори закликали чернівчан приєднатися до заходу:

«Громадяни, громадські організації, військові, волонтери, депутати, релігійні конфесії – прийдіть і підтримайте національно-культурні, моральні, духовні цінності української сім’ї та пропаганду здорового способу життя!», – написав на сторінці у Facebook один з організаторів, керівник ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош.

Після народного віче учасники склали резолюцію.

«Ми, представники громадських організацій, ініціативних груп, Церкви різних конфесій Буковини, волонтери, добровольці, воєнні капелани, науковці, керівники та працівники соціальних проектів, благодійних фондів, політики, депутати місцевих, районних та обласних рад, мешканці Чернівців та Чернівецької області, зібралися на народне віче «За традиційні сімейні цінності», спрямоване на збереження сімейних, духовних, високоморальних цінностей та патріотичного виховання народу, заради об’єднання та розширення можливостей спасіння та збереження нашої нації.

Маємо власні тверді переконання, чітку систему цінностей і відкриту життєву позицію. Вважаємо, що основними цінностями людини є: справедливість, відповідальність, духовна культура, та висока мораль – саме це може стати тим фундаментом, на якому суспільні відносини і самоорганізація українців перейдуть на якісно новий рівень.

Водночас ми бачимо несправедливість і ту духовну порожнечу, яка вже багато років є тягарем на серці українського народу. Успішна держава не можлива без здорової сім’ї, без сімейних традиційних цінностей.

Сьогодні в Україні ведеться пропаганда розпусти, прикладом є ЛГБТ формат. Буковинське народне віче «За традиційне сімейні цінності» категорично проти цієї пропаганди та вживатиме різноманітних заходів на загальнонаціональному рівні по боротьбі з такою безглуздою, мерзотною мораллю», – частина тексту резолюції учасників народного віче «За традиційні сімейні цінності».

Прочитати резолюцію повністю можна за посиланням.

Нагадаємо, 20 липня представники політичної партії «Національний корпус» перекривали дорогу, вимагаючи заборонити проведення фестивалю Рівності у Чернівцях, зокрема, мітингувальники говорили про те, щоб депутати розглянули на сесії питання заборони проведення фестивалю. Пізніше, під час брифінгу, Олексій Каспрук повідомив, що у депутатів міської ради немає таких повноважень.

Фото Юлії Драган

 

 

Коментарі