Новини

Чому «Національний корпус» вийшов на протест. Відео

Активісти вимагали діалогу з міською владою. 

Фото з Фейсбук Артем Жук

Сьогодні, 20 липня, декілька активістів політичної партії «Національний корпус» прийшли в сесійну залу, аби зустрітися з міським головою. Представники партії хотіли обговорити з мером петицію, в якій йдеться про заборону заборони проведення Фестивалю рівності.

Як повідомили протестувальники, Олексія Каспрука не було на місці. Для того, аби привернути увагу міського голови, вони вирішили крокувати пішохідним переходом біля Ратуші, пропускаючи деякі машини.

«Такою поведінкою ми вимагали, щоб мер розглянув нашу петицію. Під час цієї акції на пішохідному переході на нас наїхала машина, але все обійшлося», – розповів один із учасників мітингу.

На місце події прибули два екіпажі патрульної поліції та карета швидкої допомоги. Поліція закликала не перешкоджати у проїзді транспорту, відтак рух розблокували. У одного із учасників акції виявили ніж. Пізніше його та ще одного мітингувальника доправили у відділення поліції.

hdr

Активісти продовжили чекати на зустріч з міською владою. Вони вирішити скликати прес-конференцію, аби все ж таки поспілкуватися із мером Олексієм Каспруком. Конференцію анонсували на 15:00, але саме у цей час міський голова проводив брифінг на вулиці Олександра Суворова, тож не з’явився на діалог із представниками Національного корпусу.

Відео із прес-конференції пропонуємо переглянути.

До слова, представники політичної партії «Національний корпус» заявили, що із протестами у Чернівцях знову вийдуть 26 липня.

 

 

Коментарі