Є вісім номінацій.
У Чернівцях стартував прийом пропозицій щодо кандидатів на відзнаку імені Кохановського. Премію вручать під час урочистостей з відзначення Дня міста.
Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
Запропонувати кандидата можуть підприємства, державні установи, заклади культури, освіти, науки, засоби масової інформації, творчі спілки та громадські організації щороку до 1 серпня.
Номінації на відзнаку Кохановського:
– «Наукове відкриття року»;
– «Краєзнавча розвідка року»;
– «Журналістська знахідка року»;
– «Мистецький тріумф року»;
– «Місцева ініціатива року»;
– «Меценат року»;
– «Бізнес-проєкт року»;
– «Молодіжна ініціатива року».
Вам буде цікаво: Про «татка» Чернівців бургомістра Кохановського, за часів якого місто розвинулося до рівня європейських столиць
Хто може претендувати на відзнаку:
– громадяни України, інших держав, науковий, творчий колектив або група, громадська організація, підприємство, засіб масової інформації за кращі наукові, науково-популярні, художні та журналістські праці, краєзнавчі розвідки, в яких висвітлюється історія міста Чернівців та діяльність його самоврядування, що здобули загальне визнання, створюють і популяризують позитивний імідж міста Чернівців у зарубіжних країнах. На муніципальну відзнаку можуть також претендувати соціально важливі для чернівецької громади проєкти та ініціативи мешканців, громадськості й бізнесу.
Відзнаку вручають під час урочистостей з відзначення Дня міста.
Кожен лауреат отримує диплом із зображенням Антона Кохановського, медаль та відповідну грошову винагороду у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів.
Пропозиції щодо відзначення Муніципальною відзнакою імені Антона Кохановського потрібно подати на ім’я міського голови до канцелярії міської ради (кабінет 113).
Довідкова інформація за телефоном 52-25-79.
Довідка:
Муніципальну відзнаку заснували з метою вшанування пам’яті очільника міського самоврядування Чернівців Антона Кохановського та належного відзначення найбільш видатних наукових досліджень, науково-популярних, художніх та журналістських праць, краєзнавчих розвідок, пов’язаних з історією Чернівців та діяльністю міського самоврядування, а також підтримки соціально важливих для чернівецької громади проєктів та ініціатив.