Спортсмени з Буковини здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи з карате – Україна посіла третє місце

Українські атлети та атлетки завоювали на турнірі вісім медалей.

Молодіжна збірна України з карате посіла третє місце на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та спортсменів U21. Зокрема, «золото» здобули Дарія Булай та Гела Кірія.

Про це повідомляє Суспільне.

Турнір відбувся у кіпрському місті Ларнаці. У змаганнях узяли участь понад тисяча атлетів із 48 країн Європи. Перше місце здобула Іспанія, а друге – Італія.

Україну на цьому змаганні представляли 34 спортсмени. Загалом на молодіжному чемпіонаті з карате наша збірна завоювала вісім медалей.

«Золото» серед кадетів здобули Дарія Булай (61+ кілограмів) та Гела Кірія (до 70 кілограмів). Так, Булай віддала суперниці один бал, а Кірія виграв без втрати очок. Спортсмени представляли на змаганнях Чернівецьку область, а одним із їхніх тренерів є Валерій Чоботар.

Раніше ми писали, що каратист із Чернівців Валерій Чоботар здобув золоту медаль на змаганнях у Єгипті – Karate 1 Premier League Cairo 2023. У фіналі він завдав поразки італійцю Маттео Фіоре. Валерій змагався у вазі 84 кілограми.