У фіналі він завдав поразки італійцю Маттео Фіоре.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/328329997_2113340442204676_8469239992320920699_n.jpg)
Фото: ЧОВА
Каратист із Чернівців Валерій Чоботар здобув золоту медаль на змаганнях у Єгипті – Karate 1 Premier League Cairo 2023. У фіналі він завдав поразки італійцю Маттео Фіоре. Валерій змагався у вазі 84 кілограми.
Про це повідомляють на сайті Української федерації карате.
«Через численні травми боєць із клубу «Лідер» пропустив низку стартів та погіршив свою позицію у світовому рейтингу. Але в Каїрі Чоботар повернувся на звичний рівень. У фіналі він завдав поразки італійцю Маттео Фіоре (1:0)», – йдеться на сайті федерації.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/5c7e2b0e-ca63-4182-9b1d-abb8a5cf0a6e.jpeg)
Фото: УФК
Тренери чернівецького каратиста – Олександр Пікулін і Андрій Лазаренко.
Змагання тривали з 27 до 29 січня у Каїрі, у них брали участь 382 атлетів з 58 країн.
На турнірі здобули «золото» ще дві спортсменки з України. Всього нашу країну представляли 22 каратисти.