Чернівецькі спортсменки Винник здобули перемогу на чемпіонаті України з вільної боротьби

Чернівчанки Марія і Соломія Винник займаються боротьбою із семи років.

Чернівецькі спортсменки Марія та Соломія Винник перемогли на чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років. Змагання відбувалися в Ужгороді.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Марія Винник повернулася на килим після піврічної перерви, яку змушена була зробити через травму. У ваговій категорії до 55 кілограмів вона виграла три сутички та дійшла до фіналу, де здолала володарку Кубка світу 2022 року Альбіну Ріллю з Харкова (7:2).

У ваговій категорії до 59 кілограмів срібна та бронзова призерка чемпіонату світу Соломія Винник виграла всі свої поєдинки достроково.

Тепер борчині змагатимуться на чемпіонаті Європи, який відбудеться у березні в Бухаресті.