Новини

У Чернівцях не будуть підвищувати тариф на воду з 1 січня – рішення НКРЕКП

Підвищення тарифів скасували в усій Україні.

Фото: slovoidilo.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала рішення щодо підвищення тарифів на водопостачання з 1 січня 2023 року на 10-30%.

Рішення ухвалили на засіданні регулятора 30 грудня.

Проєкт постанови направили на доопрацювання.

«Під час оформлення рішення щодо вказаного питання з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкти. Крім цього, запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті, тому при їх оформленні виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів», – зазначив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Нагадаємо, 27 грудня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила постанову про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 10-30% залежно від регіону на наступні пів року.

Для «Чернівціводоканалу» з 1 січня 2023 року тариф на водопостачання і водовідведення планували підвищити до 28 грн. 27,2 коп. (19,092 коп. за куб – водопостачання, 9,18 коп. – водовідведення).

 

Коментарі