Буковина програла вдома львівським «Карпатам». Фото

«Буковина» втратила перемогу над «Карпатами» на останніх хвилинах матчу.

Сьогодні, 30 жовтня, футбольний клуб «Буковина» вдома провів матч проти львівських «Карпат». Буковина не втримала переможний рахунок і двічі пропустила від «Карпат» на останніх хвилинах матчу. У підсумку — 1:2, на користь гостей.

Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу у фейсбуку.

Забиті голи: Палагнюк (52 хвилина), Дуць (81 хвилина), Шах (85 хвилина).

Гравці «Буковини» у першому таймі контролювали гру і створили декілька небезпечних моментів. Наші футболісти створили кілька небезпечних моментів, один із яких завершився влучанням у поперечину воріт «Карпат». Водночас гострими атаками відповідали й гості, але чернівецьку команду рятував перший номер Віталій Чеботарьов.

У другому таймі «жовто-чорні» продовжили активно створювати моменти біля чужих воріт, і це призвело до заробленого пенальті. Удар з одинадцятиметрової позначки впевнено реалізував Василь Палагнюк, вивівши господарів поєдинку вперед.

До завершення гри залишалося близько 10 хвилин. Чернівецький клуб був близьким, аби заробити вдома три очки, проте на 81-й хвилині гравець «Карпат» Ігор Дуць зрівняв рахунок, а на 85-й хвилині Артур Шах приніс львівському клубу перемогу.