П’ятий день Паралімпіади-2022: українці завоювали «срібло» та «бронзу»

Усього в активі України 19 медалей після 5-ти змагальних днів.

Getty Images

На п’ятий день Паралімпіади у Китаї спортсмени змагалися у спринтерських лижних гонках – 1,5 кілометра. Всього були розіграні медалі в 6 різних класах, повідомляє 24 канал.

Українці дійшли до фіналів у більшості змагань із лижних перегонів. Двом вдалося здобути медалі.

Григорій Вовчинський (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату, клас стоячи) виборов бронзову нагороду. Переможцю він програв лише 2 секунди.

Для Вовчинського це третя нагорода у Пекіні. Загалом у спортсмена є повний комплект відзнак.

Ще одну медаль для України здобула Оксана Шишкова. Вона стала другою серед параатлетів із порушенням зору. Українка поступилася представниці Австрії. Для неї це четверта медаль на Паралімпіаді-2022. У її активі – 2 «золота» та 2 «срібла».

Раніше Шпальта писала, що четвертий день змагань для українців був найрезультативнішим. Наші спортсмени вибороли 9 медалей.

Лідери турнірної таблиці 9 березня.

Усього в активі України 19 медалей після 5-и змагальних днів: 6 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. Таким чином українці перебувають на третьому місці загального заліку.