Новини

Українці вибороли дев’ять медалей за четвертий день Паралімпіади-2022

Паралімпійська збірна України поки що провела найбільш медальний день на зимових Іграх-2022.

Фото: Getty Images

Упродовж четвертого змагального дня на зимових Іграх-2022 у Пекіні українці виграли дев’ять медалей. Поки що це найбільш медальний день, передає Суспільне.

У четвертий змагальний день із парабіатлону спортсмени змагалися на середній дистанції. Усього розігрували шість комплектів медалей — серед спортсменів із порушенням зору та спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (сидячи або стоячи).

Як результат, Україна здобула дев’ять медалей — половину з усіх, що розігрували. До того ж українці виграли нагороди в п’яти з шести дисциплін, а у двох зібрали повний подіум.

Найбільшого успіху досягли спортсмени в чоловічих змаганнях атлетів із порушеннями зору. Українці зайняли 1-5 місця. Зокрема паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук’яненко — найбільш досвідчений параатлет збірної України. На 45 секунд він випередив Анатолія Ковалевського, який фінішував другим. А бронзову медаль здобув Дмитро Суярко. Четверте та п’яте місця вибороли Ярослав Решетинський та Олександр Казік.

Вам буде цікаво: Паралімпіада-2022: у перший день українці здобули три медалі

Повний комплект медалей Паралімпіади-2022 Україна здобула в жіночих змаганнях. Зокрема у змаганнях параатлеток з ураженнями опорно-рухового апарату (клас стоячи). Ірина Буй виграла «золото», Олександра Кононова — «срібло», а «бронзу» здобула Людмила Ляшенко. На п’ятому місці опинилася Юлія Батенкова-Бауман.

Ще три нагороди вибороли українці в різних класах: Оксана Шишкова стала віцечемпіонкою на середній дистанції, «срібло» також здобув Григорій Вовчинський, а «бронза» дісталася Тарасові Радю.

Тож за один змагальний день Україна виграла два «золота», чотири «срібла» та три «бронзи». Усього в українців 17 медалей: шість золотих, сім срібних та чотири бронзові.

Коментарі