Новини

Паралімпіада-2022: у перший день українці здобули три медалі

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну організатори змагань підсвітили арену у синьо-жовтий колір.

Фото PARALYMPIC GAMES

У перший змагальний день українці змагалися в біатлоні, де розігрувалося шість комплектів медалей у спринтерських гонках. Наші спортсмени вибороли три нагороди.

Про це мовить Суспільне.

Перший комплект медалей розіграли в сидячому класі серед жінок. 19-річна українка Анастасія Лалетіна фінішувала десятою. А «золото» виграла американка українського походження Оксана Мастерс.

А от у наступних трьох спринтах українці здобули нагороди. Першу медаль Пекіна-2022 виграв Тарас Радь (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату), він став віцечемпіоном у спринті.

Друге «срібло» для України виграла Людмила Ляшенко (спортсменка з ураженням опорно-рухового апарату), яка теж фінішувала другою в спринті (клас стоячи).

Водночас ще дві українки опинилися у першій шістці: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, а Ірина Буй – шостою.

Вам буде цікаво: «Я не вбивав, але готовий»: історії двох українців, які повернулися із закордону, аби воювати проти росії

А перше «золото» України здобув 33-річний Григорій Вовчинський (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату) у спринті в класі стоячи. Українець випередив найближчого суперника на 46 секунд.

Нагадаємо, що ввечері 4 березня відбулася церемонія відкриття Ігор. Прапороносцем від України на церемонії відкриття Паралімпіади-2022 був біатлоніст Максим Яровий.

Через повномасштабне вторгнення Україні приділили чимало уваги. Організатори змагань підсвітили арену у синьо-жовтий колір.

Представництво України на церемонії відкриття Паралімпіади-2022 – серед найбільш численних.

На Іграх Україна виступатиме лише у двох видах спорту: лижних перегонах та біатлоні.

Нагадаємо, що за тиждень війни Зеленський пережив три замахи.

Коментарі