Новини

У Глиниці знову відновили переправу, але користуватися нею не рекомендують

Інший міст — у селі Неполоківцях, на якому можна об’їхати — аварійний.

Фото: Суспільне Буковина

У селі Глиниці Чернівецької области вдруге відновили тимчасову переправу. Вона зруйнувалася через підняття рівня води в річці. Про це пише Суспільне Буковина.

Глиницький міст укріпили з обох боків камінням та встановили обмеження: машина зможе проїхати, лише якщо вона не вище двох метрів і 30 сантиметрів.

Водночас начальник Служби автомобільних доріг области Ігор Гах не рекомендує користуватися переправою, адже її створили для будівельної техніки на час ремонту основного мосту.
Він радить їхати в об’їзд, але місцеві мешканці все одно користуються переправою — щоб не об’їжджати.

До того ж поки буде необхідність, через переправу у селі Неполоківцях пропускатимуть транспорт. З 6 січня цим мостом проїжджають легкові автомобілі, швидка та пожежна.
При цьому на ньому пошкоджені та зсунуті опори, а на дорозі розбитий асфальт і дірки — міст аварійний.
Але, за словами директора Чернівецького гравійно-піщаного кар’єру Олександра Дорошенка, міст не проходив експертизи й не має офіційного підтвердження цьому. За безпеку відповідає підприємство. Люди їдуть на свій страх і ризик.

Нагадаємо, 2 січня 2022 року у Глиниці підтопило тимчасову переправу, яка була заборонена для загального користування.

4 січня десятки жителів сіл Глиниці та Бобівців Чернівецького району Чернівецької области перекрили дорогу у напрямку Вижниці. Люди вийшли на акцію протесту через те, що залишилися без сполучення.

5 січня голова Чернівецької райради писав, що переправу відновили. Втім, за декілька годин її знову підтопило.

Коментарі