Заклад тижня, Новини, Перша шпальта

Піца за 5 хвилин. Як працює заклад «Pronto Pizza» у Чернівцях

Тут можна замовити 24 види піци та є величезний асортимент ролів. 

Історія відомої в Україні мережі розпочалася в Івано-Франківську. Саме там у 2011 році засновник мережі Микола Федоркевич придбав маленький кіоск, де сам випікав та продавав піцу. Доти він працював 5 років в Італії та здобував там знання піцейола.

Вже за рік відкрив у Івано-Франківську першу піцерію. 2016-го — другу і запустив доставку піци. Далі франшиза мережі почала розширюватися по всій Україні.

Перший заклад мережі Pronto Pizza&Sushi Pro у Чернівцях з’явився 2019 року. Зараз їх у нашому місті вже три: на проспекті Незалежности, 20, на Руській, 253 та Гагаріна, 54-А.

«Через 10 місяців після відкриття першого закладу у Чернівцях ми вирішили відкритися й у мікрорайоні Гравітон, аби бути ближчими до клієнтів звідти. Це давало можливість робити доставку їм оперативно. Потім ми відкрилися на Гагаріна, щоб якісно обслуговувати район Садгори та вулиці Хотинської. Також у нас є доставка до Кіцманя та до Заставни. Привозимо піцу навіть до Новоселиці. Всі прилеглі села до цих районних центрів також можуть замовити піцу у нас», — розповідає регіональна менеджерка Pronto Piza Тетяна Касьян. 

У Pronto величезний вибір піци — 24 види. Виготовляють у двох розмірах – 30 та 40 сантиметрів.  

Завдяки сучасному обладнанню піцу випікають до 5 хвилин. За цей час ваше замовлення приймуть, передадуть піцейолу. Він підготує, начинить піцу і відправить її у піч. Там вона перебуває 2 хвилини 40 секунд за температури 280 градусів. Далі її пакують, ріжуть і передають кур’єру або ж клієнту.

Pronto одні з перших почали випікати піцу з сирними бортиками. Зараз можна замовити і з мисливськими та кунжутними.

Один із принципів роботи мережі Pronto – швидкість. І у виготовленні продукції, і в обслуговуванні клієнтів. У наближені райони мережа робить доставку за 29 хвилин. У дальні – до години. При цьому страва до вас прибуде ще гарячою, а якщо ж кур’єр не встигає, ви гарантовано отримаєте сертифікат на безкоштовну піцу.

«Постійні знижки, акції та подарунки – це також наша родзинка. До кожного свята у нас є гарячі пропозиції та знижки, для постійних клієнтів також. На великі замовлення ви гарантовано отримуєте бонуси. Також є можливість оформити нашу картку. Особливо вигідно це буде для тих, хто часто робить корпоративні замовлення», — розповідає Тетяна.

У Pronto постійно діє акція 1+1=3. Вона розповсюджується і на піцу, і на суші-меню закладу.

Замовлення приймають цілодобово. До того ж у Pronto є можливість навчитися готувати піцу і гарно провести час із рідними. Доступні майстер-класи для дітей чи сімейні уроки.  Для цього можна звернутися у будь-який із закладів мережі і домовитися щодо зручного формату та часу. 

Фото Володимира Гуцула

Коментарі