Новини

Пасажирів без масок та COVID-паспортів висаджувати не будуть — Нацполіція

Протоколи складатимуть на перевізників.

Фото: unsplash.com

У ході рейдів по автобусах поліція не буде висаджувати пасажирів без захисних масок і документів, що підтверджують вакцинацію. Про це розповіла речниця Національної поліції Мар’яна Рева, цитує «РБК-Україна».

За словами Реви, поліціянти матимуть право проводити вибіркові перевірки щодо наявности в пасажирів і водіїв COVID-документів. Такі рейди здійснюватимуть у регіонах, де ввели обмеження щодо пасажирських перевезень.

«Висаджувати з транспорту нікого не будуть. Складатимуть адмінпротокол на перевізника. Тому водії повинні проконтролювати наявність відповідних документів у пасажирів», — зазначила Рева.

У поліції також нагадали, що нові правила перевезень набувають чинности з 21 жовтня. Вони стосуються тільки міжобласного транспорту.

«Що є наразі в міському громадському транспорті: всі обов’язково в масках. Обмежень щодо наповнености немає. Але кожен регіон може вводити ці обмеження на свій розсуд», — додають у поліції.

Нагадаємо, 11 жовтня Кабмін затвердив правила пасажирських перевезень у «жовтій», «помаранчевій» та «червоній» зонах адаптивного карантину.

Коментарі