Вісім медалей та новий рекорд: на восьмий день Паралімпіади Україна займає шосте місце у рейтингу

Наша збірна утримує четверте місце за кількістю виграних медалей.

Ірина Щетник Фото: National Sports Committee for the Disabled of Ukraine

На восьмий день Паралімпійських ігор у Токіо українці брали участь у фіналах чотирьох дисциплін: плавання, кульова стрільба, легка атлетика та настільний теніс. При цьому у кожній з них вдалося виграти нагороди.

Золоту медаль сьогодні здобули двоє: Максим Крипак та Анастасія Москаленко.

Для Крипака це вже п’ятий фінал цьогорічної Паралімпіади-2020.  Попередні чотири закінчилися для нього чотирма нагородами:  українець здобував «золото» у 100-метрівці вільним стилем та батерфляєм,  чоловічій естафеті. Сьогодні плавець в черговий раз став переможцем, прибувши першим у запливі на дистанції 400 метрів, менш ніж за 4 хвилини.

Анастасія Москаленко входила в змагання з високим особистим результатом — 6,92 метра. Українка ще з першої спроби претендувала на медаль, оскільки штовхнула ядро на 7,01 метра, проте саме друга спроба — 7,61 метра — дозволила їй стати рекордсменкою.