Підсумки Олімпіади-2020 в Токіо: на якому місці Україна

США виграли медальний залік.

Фото sport.24tv.ua

Олімпійські Ігри-2020 підійшли до закінчення. У Токіо підійшов до завершення останній 16-й змагальний день, під час якого можна було здобути медалі.

У 16-й день Олімпіади були розіграні 16 комплектів нагород (усього — 339). Їх виграли спортсмени 93 різних країн.

Про це пише Суспільне.

Україна за підсумками виступів на Олімпійських Іграх у Токіо здобула 19 нагород. Причому вісім — у останні чотири дні змагань.

Заключний день Олімпіади-2020 закінчився для України також із медаллю. Українська велогонщиця Олена Старікова здобула шосту для України срібну нагороду — у спринті.

Лише на фініші змагань американські олімпійці змогли випередити китайських. У активі збірної США 113 медалей (39 золотих, 41 срібна і 33 бронзових), у команди Китаю – 88 нагород (38–32–18). На третьому місці фінішували господарі турніру японці – 58 медалей (27–14–17).

Всього на Олімпіаді медалі здобували представники 86 країн.

Перелік медалістів України на Олімпіаді-2020

«золото»: Жан Беленюк (греко-римська боротьба);

«срібло»: Михайло Романчук (плавання), Парвіз Насібок (греко-римська боротьба),Анжеліка Терлюга (карате), Людмила Лузан, Анастасія Четвертікова (веслування), Олександр Хижняк (бокс), Олена Старікова (велоспорт);

«бронза»: Дар’я Білодід, (дзюдо), Ігор Рейзлін, (фехтування на шпагах), Олена Костевич/Олег Омельчук, (кульова стрільба), Михайло Романчук (плавання), Еліна Світоліна (теніс), Алла Черкасова (жіноча боротьба), Мпртп Фєдіна, Анастасія Савчук (артистичне плавання), Ірина Коляденко (жіноча боротьба), Анастасія Лузан (веслування), Станіслав Горуна (карате),  команда синхроністок (артистичне плавання), Ярослав Магучіх (стрибки у висоту).

У медальному заліку Україна посіла 44-е місце. Це антирекорд за весь час виступів на Олімпіадах — попередній найгірший результат був встановлений на Іграх у Ріо-де-Жанейро — 31-е місце.

2020 рік: 1 «золото» + 6 «срібло» + 12 «бронза» — 44-е місце

Переможцем медального заліку Олімпійських Ігор стали Сполучені Штати. Вони випередили команду Китаю на одну золоту медаль.