Новини

В Україні зареєстрували вакцину від Johnson&Johnson проти COVID-19

Цю вакцину дозволила до екстреного застосування Всесвітня організація охорони здоров’я.

Фото
Mika Baumeister, unsplash.com

В Україні 2 липня зареєстрували вакцину Janssen (Johnson & Johnson) проти COVID-19 для екстреного медичного застосування.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Зазначають, що цю вакцину дозволила до екстреного застосування Всесвітня організація охорони здоров’я. Дозвіл на її використання отримали також США, Велика Британія, Європейський Союз, Швейцарія, Канада та багато інших країн.

Janssen — це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2.

Вакцина Janssen зберігається при температурі від +2 до +8 С. А для повної імунізації достатньо однієї дози.

Вам буде цікаво: Як буковинцям отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19: що вона має містити

У МОЗ нагадали, що в Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п’яти днів.

Раніше в Україну завезли 500 доз препарату Janssen із дотриманням порядку ввезення незареєстрованих лікарських засобів. Цією вакциною щепили працівників приватної компанії, яка оплатила вартість, організувала доставку та забезпечила дотримання температурного режиму.

Співробітники цієї компанії працюють на Алясці у сфері рибальства і мали вакцинуватися сертифікованою в США вакциною для того, щоб їх пустили в цю країну.

Нагадаємо, що ВООЗ запустила українською сторінку про COVID-вакцинацію.

 

Коментарі