Українка перемогла на етапі Діамантової ліги з легкої атлетики

Змагання відбулися у Стокгольмі. Інші українські стрибунки також показали хороші результати.

Фото theworldnews.net

Українка Ярослава Магучіх перемогла на п’ятому етапі Діамантової ліги з легкої атлетики.

Змагання відбулися у Стокгольмі, повідомляє Укрінформ.

Так, у стрибках у висоту Ярослава Магучіх перемогла з показником 2,03 м. Це найкращий результат сезону в світі. Попередній належав американці Вашті Каннінгем – 2,02.

Зазначають, що інша українська стрибунка Ірина Геращенко посіла 4 місце – 1,96.

До речі, Анна Рижикова виграла «бронзу» в бігу з бар’єрами на 400 метрів. Вона показала результат 52,96, а це новий рекорд України.

На цій же дистанції Вікторія Ткачук стала п’ятою з результатом 54,39.

А у стрибках у довжину Марина Бех-Романчук посіла третє місце з результатом 6,79 м.

Нагадаємо, буковинська борчиня Соломія Винник стала переможницею чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок у своїй ваговій категорії.