Буковинська борчиня перемогла на юніорському чемпіонаті Європи

Фото facebook.com/ukrwrestling

Буковинська борчиня Соломія Винник стала переможницею чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок у своїй ваговій категорії.

Про це повідомляє видання Чернівці Спорт.

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок відбувся у німецькому Дортмунді.

У ваговій категорії 57 кг перше місце виборола вихованка Чернівецької ОДЮСШ Соломія Винник. Тренує спортсменку Сергій Одинак.

Вам буде цікаво: «Не планував грати у турнірі». Чернівецький шахіст переміг на міжнародних змаганнях в Італії

Зазначається, що у першій сутичці Соломія перемогла представницю Німеччини. А у чвертьфіналі здолала борчиню з Білорусі.

У півфіналі Соломія Винник здобула перемогу над росіянкою Анастасією Козловою. А у вирішальній сутичці буковинка перемогла польську спортсменку.

У повідомленні також мовиться, що представниці України стали першими у командному заліку та здобули 10 нагород: 7 золотих, 2 срібні, 1 бронзова медаль.

Раніше сестра Соломії — Марія Винник посіла 5 місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який відбувався у Польщі 19-25 квітня.

А ще нагадаємо, що українці завоювали чотири медалі на Кубку світу зі спортивної гімнастики.