Українці виграли два золота і срібло на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Нагороди отримали Назар Чепурний, Ілля Ковтун та Діана Варінська.

Фото НОК України, twitter.com

Збірна України завоювала дві золоті й одну срібну медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у Болгарії.

Про це повідомляє sport.ua.

Так, Назар Чепурний виграв золото в опорному стрибку, а Ілля Ковтун переміг у вправах на паралельних брусах. Раніше він виграв золото у вправах на коні.

Срібну медаль завоювала Діана Варінська, яка посіла друге місце в різновисоких брусах.

Раніше ми писали про те, що найсильніша людина світу Олексій Новіков і чемпіон світу зі стронгмену Олександр Лашин встановили унікальний рекорд України. Вони протягнули 8 вагонів метро загальною вагою більше 200 тонн на 20 метрів. Для цього їм знадобилося декілька хвилин.