Новини

Завдяки Україні в 110 країнах за добу висадили понад 5 мільйонів дерев

Наша країна започаткувала глобальну екологічну акцію Greening of the Planet.

За одну добу в 110 країнах висадили 5,5 млн дерев. Це відбулося у рамках екологічної акції Greening of the Planet 10 квітня, яку започаткувала Україна, повідомляє УП.

Участь в ініціативі взяли понад 2 млн людей. Із них майже 560 тисяч – з України.

Результати зафіксували в Книзі рекордів України як наймасовіше висадження дерев за одну добу у 110 країнах світу в категорії: «Масові заходи. Вперше».

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Спершу в рамках акції планували висадити 1 млн дерев, але вийшло у 5 разів більше.

«Той факт, що нам у період акції вдалося висадити понад 5 мільйонів дерев у 110 країнах світу, свідчить про те, що тема екології назріла так сильно, що люди готові підтримувати такі ініціативи та популяризувати їх у всьому світі», – розповіла ініціаторка акції Greening of the Planet, президентка міжнародного жіночого бізнес-клубу Business Woman Club Ганна Крисюк.

Серед лідерів із висадження 5-річних дерев в Україні стали: Вінницька область – 80 193; Рівненська – 32 831; Чернігівська – 12 480; Сумська – 8 956; Житомирська – 8 674.

Країни, які об’єднали найбільшу кількість людей та організували найбільшу кількість висаджених дерев: Україна, Канада, Велика Британія, Білорусь, Туреччина, Молдова, Польща, Індонезія, Туніс, Чорногорія, Кувейт, Сінгапур.

Загалом упродовж квітня до участи в проєкті Greening of the Planet долучилися 138 країн, висадили понад 10 млн дерев.

Нагадаємо, у Чернівцях також проводили акцію з озеленення міста.

Коментарі