Українська спортсменка здобула три золота і стала чемпіонкою Європи

Загалом на змаганнях Україну представляють 16 спортсменів.

Фото sport.ua

Українська спортсменка Каміла Конотоп здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 55 кг на чемпіонаті Європи.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Змагання відбуваються у Москві. Вони триватимуть до 11 квітня. Зазначають, що срібло завоювала російська спортсменка Світлана Єршова, а бронзу — спортсменка з Бельгії Ніне Стеркс.

«Їй (Камілі Конотоп — ред.) не було рівних у ривку (95 кг), поштовху (113 кг) і, відповідно, за сумою багатоборства — 208 кг», — йдеться у заяві.

Участь у чемпіонаті взяли й інші українські спортсмени. Загалом їх 16.

Так, ще дві бронзові нагороди виборов Дмитро Вороновський у ваговій категорії до 55 кг. А також ще одну бронзу отримала Ангеліна Ломачинська у ваговій категорії до 45 кг.

Нагадаємо, буковинська команда виборола перше командне місце у чемпіонаті України з бойового хортингу. У змаганнях узяли участь 250 спортсменів із 14 регіонів України.

Також ми раніше писали про те, що українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібну медаль у спринті на 7,5 км на етапі Кубку світу.