Українка здобула срібну медаль у спринті на етапі кубка світу з біатлону

Юлія Джима провела дві стрільби без промахів.

Фото sport.24tv.ua

Українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібну медаль у спринті на 7,5 км на етапі кубка світу.

Про це повідомляє Українська правда.

Змагання відбуваються у місті Нове-Место, що в Чехії. Зазначають, що у ході гонки Юлія Джима провела дві стрільби без промахів, але поступилася на 9,3 секунди лідерці сезону — норвежці Тіріль Екхоф.

На третьому місці цієї гонки — італійка Ліза Вітоцці. Вона програла українці 6 секунд.

Крім того вся українська збірна візьме участь у гонці переслідування, яка відбудеться у неділю.

Раніше ми писали про те, що українець Іван Страганон переміг на чемпіонаті з гольфу в Туреччині.

Радимо вам також почитати історію 67-річного австралійця — рекордсмена годинної велогонки на треку. Роджер Калл ніколи не думав займатися спортом на пенсії, але дещо змінило його життя.